Chce się żyć – Гледайте целия филм онлайн с български субтитри
Chce się żyć
6420
7.3
Filmek értékelései: 7.3/10121 Szavazatok
- Дата на излизане: 2013-10-11
- Продукция: Silesia Film / Telewizja Polska / Studio Filmowe Tramway / Monternia.pl /
- Уикипедия страница: https://en.wikipedia.org/wiki/Chce się żyć
- Жанр: Драма
Chce się żyć Гледайте целия филм онлайн с български субтитри

Оригинално заглавие: Chce się żyć
Популярност: 2.0889
Продължителност: 107 минути
Слоган:
Chce się żyć Гледайте целия филм онлайн с български субтитри. Chce się żyć безплатно стрийминг. Chce się żyć гледайте Chce się żyć онлайн безплатно | Гледайте филми онлайн чрез най-добрите безплатни 1080p HD видеа на настолен компютър, лаптоп, таблет, iPhone, iPad, Mac Pro и други устройства.
Chce się żyć – Актьори и актриси

Dawid Ogrodnik
Mateusz Rosiński
Mateusz Rosiński

Kamil Tkacz
Young Mateusz
Young Mateusz

Dorota Kolak
Mateusz’s Mother
Mateusz’s Mother

Arkadiusz Jakubik
Mateusz’s Father
Mateusz’s Father

Anna Nehrebecka
Ms. Jola, Bliss Teacher
Ms. Jola, Bliss Teacher

Katarzyna Zawadzka
Magda
Magda

Helena Sujecka
Matylda Rosińska
Matylda Rosińska

Mikołaj Roznerski
Tomek Rosiński
Tomek Rosiński




